Produkty marki PRINT charakteryzują się wysoką jakością wydruków, bezawaryjną pracą oraz gwarancją aż do wyczerpania wkładu drukującego przy bardzo konkurencyjnej cenie.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo cztery kategorie produktów kompatybilnych: Tonery regenerowane, przy produkcji, których używamy wyłącznie fabrycznie nowych elementów pracujących kasety. Użyty toner jest dedykowany do danego modelu drukarki. Taki toner charakteryzuje się w zależności od modelu średnio od 25% do nawet 150% większą wydajnością w porównaniu do materiałów oryginalnych.
Tonery 100% nowes, są produktami alternatywnymi, wcześniej nie regenerowanymi. Użyty toner jest dedykowany do danego modelu drukarki. Wybrane modele są również wydajniejsze od oryginalnych kaset.
Tusze refabrykowane, są materiałami wtórnie napełnionymi przy wykorzystaniu najwyższej jakości urządzeń, tuszu dedykowanym wyłącznie do danego modelu. Ich wydajność jest również znacząco wyższa od materiałów oryginalnych.
Tusze 100% nowe, są materiałami alternatywnymi, wcześniej nieregenerowanymi, w niektórych modelach nawet o 300% większej wydajności. Wszystkie wersje charakteryzuje wysoka jakość wydruków, żywe kolory oraz niezawodność.